Opis posla

Administrator u okviru odeljenja Ugovorne logistike, skladištenja i transporta će imati ulogu u planiranju,organizaciji i praćenju svih administrativnih zadataka kao i u kontinuiranom unapredjenju procesa.

Vaše radne aktivnosti:

  • Administracija (beleženje) dogadjaja: transakcije vezane za praznu ambalažu, zaduženja, razduženja opreme koju radnici koriste i slično
  • Praćenje i administracija godišnjih odmora, treninga radnika, snabdevača itd.
  • Komunikacija, saradnja i koordinacija sa kolegama vezana za dogadjaje
  • Sakupljanje podataka o dogadjajima, unos podataka u računar, izveštavanje
  • Zadaci vezani za manje nabavke
  • Zadaci vezani za održavanje zgrade kao i kvalitet operacija
  • Učestvovanje u projektima kontinuiranog unapredjenja
  • Vođenje prateće dokumentacije

Šta tražimo:

  • Minimum viša stručna sprema
  • 1 do 3 godine radnog iskustva u oblasti skladištenja i transporta ili oblasti poslovne administracije
  • Napredno poznavanje MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Znanje engleskog jezika je prednost
  • Visok nivo organizacije i komunikacije, preciznost, orjentisanost na detalje
  • Sposobnost usmeravanja i optimizacije procesa

Nudimo:

  • Nudimo uzbudljivo radno mesto u dinamičnom okruženju i u motivisanom timu. Radno mesto takodje nudi mogućnosti za učenje i razvoj kao i mogućnost internacionalne karijere.

Kuehne + Nagel

Kuehne+Nagel je osnovan 1890. godine u Bremenu u Nemačkoj, a međunarodno sedište kompanije se nalazi u Cirihu (Schindellegi). Sa preko 76.000 zaposlenih na 1.300 lokacija u više od 100 zemalja Kühne + Nagel Grupa je jedna od vodećih svetskih logističkih kompanija. Jak položaj Kompanije zasnovan je na organizovanju transporta u pomorskom, vazdušnom i kopnenom saobraćaju i ugovornoj logistici, sa jasnim fokusom na obezbeđivanju naprednih IT rešenja svojim klijentima.

Kühne + Nagel d.o.o. Beograd, kao filijala Kühne + Nagel International AG, osnovan je maja meseca 2002. godine i predstavlja deo svetske mreže.

brand-photo
Ugrinovci, Srbija
Saobraćaj / Transport / Logistika
811
4

Popularne pretrage oglasa za posao:

Apliciraj na oglas

Registracija

Kreiraj nalog na Kazoze, da bi mogao aplicirati na oglas.

Kreiranjem naloga na Kazoze platformi saglasni ste sa uslovima korištenja.

Registrovan si korisnik?

Prijavi se, da bi mogao aplicirati na oglas.