Opis posla:

Organizovanje poslova inženjeringa i pripreme tehničkih specifikacija;
Vođenje evidencije o podacima sa gradilišta - organizovanje, kontrola i izdavanje privremenih situacija po pojedinim gradilištima, vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige;
Delegiranje obaveza, izrada dnevnog rasporeda tehničkog osoblja i definisanje prioritetnih zadataka;
Koordinacija sa sektorom za komercijalne i finansijske poslove;
Sprovođenje propisa i mjera zaštite na radu, zaštite od požara i drugih aktivnosti u skladu sa zakonom i drugim važećim propisima;
Kontrola kvaliteta i rokova izvođenja radova;
Planiranje i nabavka materijala za gradilište;
Priprema CAD rješenja i vizualizacija.

Uslovi:

Minimum 3 godine iskustva u projektovanju i izgradnji telekomunikacionih mreža (bakarnih i optičkih);
Dobro poznavanje Autocad-a;
Poznavanje engleskog jezika;
Profesionalnost i samostalnost u poslu;
Spremnost na timski rad;
Preciznost i orjentisanost na detalje;
Spremnost na povremena putovanja i rad u kratkim vremenskim rokovima;
Vozačka dozvola B kategorije.

Prednosti:

Završen elektrotehnički fakultet;
Posjedovanje licence za slabu struju (projektovanje i izvođenje).

Što nudimo:

Rad na izazovnim projektima;
Stimulativne uslove rada;
Stručnu edukaciju u kontinuitetu.

Prijaviti se možete putem opcije "apliciraj na oglas".

brand-photo
Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Industrija
79
1

Apliciraj na oglas

Registracija

Kreiraj nalog na Kazoze, da bi mogao aplicirati na oglas.

Kreiranjem naloga na Kazoze platformi saglasni ste sa uslovima korištenja.

Registrovan si korisnik?

Prijavi se, da bi mogao aplicirati na oglas.