Menadžer hotelskog domaćinstva

Radno mesto-Kopaonik

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme iz oblasti hotelijerstva i turizma;
  • Minimum 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje MS Office paketa;
  • Izražene organizacione veštine;
  • Izražene komunikacione veštine.

Opis posla:

  • Organizovanje  i nadzor aktivnosti i resursa u okviru Odeljenja hotelskogdomaćinstva ( soba, hotelskih prostorija, restorana...);
  • Odgovornost za planiranje, organizovanje i realizaciju nabavkematerijalnih sredstava;
  • Kreiranje izveštaja o potrošnji materijalnih sredstava;
  • Odgovornost za organizaciju stalne dostupnosti svih usluga kojenudi Odeljenje hotelskog domaćinstva;
  • Odabir, obuka, vođenje, praćenje i ocenjivanje članova svog tima,prenošenje iskustva, znanja i konstantna podrška;
  • Koordinacija i saradnja sa kolegama iz drugih organizacionih jedinicahotela;
  • Odgovornost za implementaciju i sprovođenje HACCP standarda;
  • Izvršavanje ostalih poslova po nalogu Menadžera hotela

Prijave sa biografijom možete poslati klikom na posao.mkgroup.rs , kao I na kontakt e- mail HR službe: hr@mkgroup.rs

brand-photo
Novi Beograd, Srbija
Trgovina
835
1
4.23
3

Benefiti kod poslodavca MK GROUP DOO

Konkurs stranica

Apliciraj na konkurs stranici oglasa, klikom na dugme ispod.