Opis radnog mjesta:

  • Koordinacija izrade kampanja s medijskom i kreativnom agencijom,
  • praćenje godišnjeg medija plana i mjerenje učinkovitosti,
  • kreiranje, adaptacija i praćenje izrade promotivnog materijala,
  • kontaktiranje dobavljača i dogovaranje poslova za potrebe marketinške službe,
  • organizacija promotivnih aktivnosti za marku Citroën.

Vrsta posla: Neodređeno uz uvjet probnog rada od 6 mjeseci.

Mjesto rada: Zagreb

Idealan kandidat trebao bi posjedovati:

  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine (prednost imaju kandidati sa prethodnim iskustvom rada u automobilskoj industriji),
  • visoku stručnu spremu, smjer marketing,
  • odlično razvijene komunikacijske i marketinške vještine,
  • napredno poznavanje rada na računalu (MS Office),
  • važeću vozačku dozvolu.

Uz navedeno, idealan kandidat treba imati afinitet prema automobilskom svijetu, biti kreativan i otvoren za nove ideje i digitalne tehnologije, fokusiran na ciljeve, imati dokazane rezultate u marketingu i biti sposoban funkcionirati pod pritiskom i rokovima.

Što nudimo? Izazovno i motivirajuće radno okruženje, mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja, fleksibilno radno vrijeme.

Želite li postati član našeg tima i posjedujete navedene vještine i znanja, pošaljite nam svoje motivacijsko pismo sa životopisom na e-mail adresu: posao@c-automobil-import.hr s naznakom 'Voditelj oglašavanja i promocije'.

Kandidate odabrane za daljnji proces selekcije obavijestit ćemo o daljnjim koracima. Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo se na interesu te ih pozivamo da prate naše natječaje.

brand-photo
Zagreb, Hrvatska
Auto moto industrija
53
1

Apliciraj na oglas

Registracija

Kreiraj nalog na Kazoze, da bi mogao aplicirati na oglas.

Kreiranjem naloga na Kazoze platformi saglasni ste sa uslovima korištenja.

Registrovan si korisnik?

Prijavi se, da bi mogao aplicirati na oglas.